מי אנחנו:

מכון סונק סנטר יוסד בשנת 2001 בעיר נצרת במטרה לספק מגוון רחב של שירותים בתחום אבחון, טיפול ושיקום הפרעות שמיעה ודיבור.
המכון הינו בעל 20 שנות נסיון, עובד בהסכמים עם כל קופות החולים ומחזיק באחוזי הצלחה גבוהים לכלל הטיפולים הודות לניסיון הרב שנים של מנהלת המכון, ד"ר רולא פרח והצוות וגם הציוד החדשני, המאפשר ביצוע בדיקות מתקדמות בתחום בדיקות שמיעה מורחבות לילדים ומבוגרים, ייעוץ והתאמה של מכשירי השמיעה המתקדמים בעולם ואבחון וטיפול בהפרעות דיבור, שטף, היגוי, קול ושפה לכל הגילאים.


עובדים בשיתוף עם


המכון מתמחה במגוון תחומים :
בדיקות שמיעה

מכוננו מומחה בביצוע בדיקות שמיעה לתינוקות, ילדים ומבוגרים הודות לצוות המקצועי ומנוסה והמכשור המתקדם ביותר המאפשר בדיקה של האוזן החיצונית, תיכונה פנימית וגם את עצב השמיעה. המכון מציע בדיקות שמיעה אובייקטיביות כמו בדיקת ABR
(Auditory Brainstem Response), בדיקת הדים קוכליאריים (Oto Acoustic Emissions), בדיקת טימפנומטריה, רפלקס אקוסטי ועוד, ובדיקות שמיעה סובייקטיביות – כמו בדיקות שמיעה התנהגותיות לילדים ומבוגרים.

התאמת מכשירי שמיעה

המכון מספק שירותי ייעוץ, התאמה וכיוון של מגוון רחב של מכשירי שמיעה מהמתקדמים בעולם. מכשירי השמיעה מספקים לאדם ירידה בשמיעה את היכולת לשמוע את הצלילים הפגועים, מצמצמים את רעשי הרקע ומאפשרים חוויית שמיעה תלת-מימדית התורמת לאיכות חיים טובה הודות לטכנולוגיות המתקדמות בעולם האלקטרוניקה והשמיעה. המכון מספק מכשירי השמיעה גם למבוגרים דרך הסכמים עם קופות החולים וגם מומחה בשיקום שמיעה לילדים דרך משרד הבריאות.

אבחון וטיפול בהפרעות דיבור

המכון מספק שירותי אבחון וטיפול במגוון רחב של הפרעות דיבור, קול ושפה לילדים ומבוגרים. כל האבחונים והטיפולים מבוצעים על ידי קלינאיות תקשורת מוסמכות ובעלות נסיון ומוניטין רב בתחום. השירותים כוללים אבחון וטיפול בהפרעות היגוי, שטף, שפה, קול ,בליעה ועוד.

אביזרי עזר

במכון, אנו מאמינים ששיקום שמיעה כולל הרבה יותר ממכשירי שמיעה. אביזרי עזר לשמיעה מספקים חוויית שיקום הוליסטית העוזרת לאדם עם ירידה בשמיעה לשמוע יותר טוב גם את הטלפון, הטלוויזיה, צלצול בדלת, את החברים במקום העבודה ואת המורה בבית הספר ועוד. המכון מספק גם אטמים נגד מים ונגד רעש מהחברות המובילות בתחום בעולם, סוללות למכשירי שמיעה, מוצרי ניקוי ותחזוקה למכשירי שמיעה ופילטרים.

גלריה :
צור קשר:
  • מכון סונק סנטר
  • כתובת: רחוב הגליל 65 נצרת
  • אימייל: [email protected]
  • משרד: 046454341
  • שעות פעילות:שני עד שישי 09:00 - 19:00 שבת עד 14:00
לקבלת ייעוץ תשאירו פרטים


שתפו אותנו

mobilecard

כרטיס ביקור דיגיטלי

mobilecard